موفقیت در کسب و کار و زندگی ، ده کاری که باید حتما انجام دهیم (بخش ۳)

موفقیت در کسب و کار و زندگی ، ده کاری که باید حتما انجام دهیم (بخش ۳)

ما در دنیایی زندگی می کنیم که به سرعت در حال تغییر و دگرگونی است و پیشرفت تکنولوژی بشری در سرعت بخشیدن به این تغییرات کاملا مشهود است.

تکنولوژی طی چند سال اخیر راه های ارتباطی انسان ها را بسیار دگرگون کرده است به طوری که دیگر همچون گذشته برای اطلاع یابی از آنچه که کیلومتر ها از شما فاصله دارد لازم نیست مدت ها زمان بگذرد!

اینترنت به قدری تاثیر گذار بوده است که عملا به هنگام برقراری ارتباط فاصله های فیزیکی را حذف کرده و شما می توانید ارتباط صوتی تصویری همزمان و با کیفیت مناسب با مخاطب خود داشته باشید.

نسل هایی که با تکنولوژی رشد کرده اند، با شگفتی های بسیاری مواجه شدند و اخیراً یکی از همین شگفتی ها موبایل های هوشمند (اسمارت فون ها) هستند، گوشی های هوشمند بسیاری از عادت های روزمره بشر را تغییر دادند.

بیایید اعتراف کنیم که امروزه در قرن بیست و یکم نسبت به اجداد و نیاکان مان، خیلی ابزار و امکانات برای شاد زیستن داریم. چه عیبی دارد نیمه پر لیوان را هم ببینیم!

همه این مقدمه چینی ها را انجام دادیم تا به این نکته برسیم که:

چه در زندگی عادی و چه در محل کار خود همواره سعی کنید شاداب و سر زنده باشید، امکانات خود را در نظر بگیرید، هر چند شاید امکانات محدودی داشته باشید ولی با همین محدودیت ها نیز می شود حس شادابی و طراوت را به همکاران و دیگران انتقال داد.

محیط کار صرفا خشک و رسمی مطمئن برای هیچ کسی ایده آل نیست. خلاقیت به خرج دهید از تکنولوژی هایی امروز استفاده کنید و سعی کنید همواره همگام با وقایع روز پیش بروید و …
چه عیبی دارد مثلا کارمندان شرکت شما برای رفع خستگی و کسالت چند دقیقه به تفریح مورد علاقه خود بپردازند.

کارخانه پولسازی

این مقاله از سایت تدبیر فردا برداشت شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *